| anonim_4396 a întrebat:

Voi luati masa duminica la amiaza mereu impreuna cu familia?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca am cursa de formula 1 mananc singur daca nu mananc cu maicamea.

| dreamgirl16 a răspuns:

Eu una de obicei da.mananc cu ai mei,adica ce dracu?laughing stau la ei in casa,e cv normal sa ma duc sa mananc cu ei cand ma cheama la masa, sau sa mor de foamelaughing? Cand ies in oraas clar nu, dar in rest dalaughing

| cryna a răspuns:

Nu,rareori iau masa impreuna cu familia

| y7y7y7 a răspuns:

Nici nu mai stiu acum cati ani ma stat cu ai mei la masa sa fim toti fara sa exagerezstraight face...nu iau masa cu ei...

| Lolittaa a răspuns:

Nu...nu i-au masa cu familia doar duminica.i-au toate mesele de-a lungul saptamanii cu familia.mi se pare firesc si frumos..ma inteleg foarte bine cu parintii mei si imi face placere sa i-au masa cu ei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai ca si tu ai dreptate ca sunt unii parca legati cu lantul de calculator si nu se despart de metin. Nici tiris nu ii aduc parintii la masa vine mama lui cu tava si maninca cu pauza la joc.O familie adevarata trebuie sa se stringa impreuna si sa respecte masa.Cei care se mai duc la tara la bunici stiu ce rinduiala au ei.Da eu iau masa impreuna cu parintii macar o data pe zi cind ne intalnim cu totii si le povestesc ce am mai facut si primesc sfaturile lor.Eu nu ma iau dupa gasca si fraierii din fata blocului ca aia sunt praf si ma trag la rau.