| mentholinks a întrebat:

Voi mai aveti sperante? La ce sperati?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ce sa am sperante, doar la stilul de viata care il am, supravietuirea si sper mult sa pun mana pe o femeie artificiala care nu stiu cand va fi disponibila.

| AvalohAlyn a răspuns:

Daca nu am mai avea sperante nu am mai trai, ne-am sinucide.Da, am sperante si incerc sa ma bucur de lucrurile mici dat fiind ca am o suferinta si nu ma pot bucura de lucrurile mai mari.

| RAY a răspuns:

Toata viata este un puzzele de sperante,de incercari, omul care nu spera, nu incearca in nimic, nu poate coexista, sper sa fiu sanatos, sa am ce imi doresc si sa am parte de cei care au fost la greu langa mine

| SilentRain a răspuns:

Meh, nu prea mai am

| OldSoul a răspuns:

Sa castig la lotto.

| Hammurabi a răspuns:

Nu, mulțumesc.
Mi-e bine așa cum sunt. laughing

| SG1995 a răspuns:

Sper să mai ajung odată să trag iarbă și să fac sex, poate chisr o iubită cu puțin noroc.

| GoldenZenith a răspuns:

La roboți în formă de pisici. Doar sa miorlăie, sa toarcă si sa stea la mine in brațe day dreaming raiul pe Pământ.

| deeeaqq a răspuns:

*pe care pentru tipul de mai sus, iartă-mă dar nu m-am putut abține.

on: sper să încep anul 2019 oke cu toată lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.Aparent am.
La o schimbare

| PumpkinDoll a răspuns:

Sincer chiar nu stiu

| IoanaRoman09 a răspuns:

O singura speranta mai am, da' mai e mult pana acolo

| SG1995 a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Să ghicesc: immortality?