| Silwian a întrebat:

Voi mai vorbiți sau ce părere aveți despre o persoana care va răspunde foarte greu adică după o zi asa la mesaje?))

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Poate că într-adevăr nu au timp sau nu reprezint o prioritate pentru ei de aceea nu se sinchisesc să răspundă în mod spontan. Consider că nimeni nu e prea ocupat și că totul tine de priorități.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi-ar plăcea să renunț la acele persoane, dar din păcate, unii dintre cei mai importanți oameni își țin telefonul în krr, dau seen fără să citească, văd după o săptămână, etc.
M-am obișnuit, îi sun, să fiu sigur... Altfel nu comunicăm.

| anonim3247 a răspuns:

Prin mesaje nu discut cu alții doar la telefon.

| Miruna333 a răspuns:

Nu. Ca nu-i pasa, dureaza o secunda sa raspunzi la un mesaj. Dezinteres total.

| Kaonashii a răspuns:

Nu...
Adica... daca facem amandoi asta, da. Cu prietenii asa comunic. Dar daca nu aveti o relatie de genul asta, nu are rost sa-i mai scrii.
Chiar daca ar fi foarte ocupat/a, dureaza 5 secunde sa anunti asta.