| AvalohAlyn a întrebat:

Voi mancati dulciuri sau tineti cont ca nu sunt sanatoase? Ce dulciuri mancati?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Dulciuri facute in casă.

| CleanHeart a răspuns:

Mananc foarte multe dulciuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.ciocolată cu alune, dar nu mai... face răuț
ți-am trimis ceva, uite-te repighi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darrr sunt atat de buneee, cum sa nu le mananci?! T.T
Dupa 2 luni de zeama de lamaie si alte acrituri am dat iama in toate dulciurile posibile, pe care nu o sa le insir ca sa nu ma simt vinovata. day dreaming Acum imi fac mousse de avocado sau budinca de avocado ca sa mai spal din pacate.

| Victor453 a răspuns:

Da maninc si de toate

| ș53fan a răspuns:

Orice fel de dulce! Nu imi pasa ca nu sunt sanatoase! Atata timp cat sunt bune asta conteaza! Nu? Macar daca mori mori fericit indulcit si satul! Nu nu tin cont nici de masura! laughing Voi?

| Dan193 a răspuns:

Dulciurile nu-s sanatoase? :O De obidei ciocolate sau bomboane gummi.

| Supicadepui a răspuns:

Mananc dulciuri zilnic, nu pot trai fara ele. Mananc cornuri, cipsuri, jeleuri, biscuiti, tot felul de prostii, dar nu toate deodata si in aceeasi zi, am si eu limite. Stiu ca nu-s sanatoase, dar merg pe principiul ca o viata am.

| jnkjhkhyiyi79898y98yh a răspuns:

Abia astept sa te vad suspendat