| AvalohAlyn a întrebat:

Voi mancati mâncare nesănătoasă, fast food, dulciuri? Cât de des?

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da, mananc, asta o fac oricand imi doresc. Si acum daca vreau sa ma duc la KFC (de ex), pot sa ma duc.

| Dismally a răspuns:

Fast food nu, doar dulciuri. Foarte des big grin

| oglindasultanului a răspuns:

Prea mult si prea des.

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Fast food cam de doua ori pe luna, dulciuri aproape in fiecare zi (gen 1 baton mic/ 1 rand de ciocolata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fast-Food cam o dată pe lună aş zice, iar dulciuri aproape zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mananc. Fast food mananc cam de doua, trei ori pe luna, iar dulciuri mananc zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulciuri în fiecare zi.