| Mogiojojo a întrebat:

Voi nu sunteti tristi cand intrati pe TPU si vedeti ca n-aveti nicio notificare, niciun mesaj etc?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe TPU, nu.
In alte locuri, pot fi dezamagit, mai ales daca ma simteam deja al nimanui sad

| Celcestietot a răspuns:

Dacă mi se întâmplă să dau pe notificări și să nu vad nimic nou, îmi zic : „a, ok".

| Sofer a răspuns:

Ca în fiecare zi. Ceva obișnuit fără mesaje notificări.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, chiar mă bucur laughing

| FreddieM a răspuns:

Nu, inseamna ca ii las fara raspuns pe interlocutorii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Din cauza asta.
Daca ești tristă, ești din alte motive nu pentru că intri si nu te baga nimeni in seama, fă-ți prieteni in viața reala, nu aici, nu ajuta cu nimic decât un Spike al dopaminei, care oricum durează puțin ca aia care sunt dependenți de like-uri și complimente pe fakebuci, fara a li se confirmă că sunt niște persoane okey, sunt lipsiți de încredere în sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, plâng și-mi tai venele...