| RAY a întrebat:

Voi nu va purtati diferit cand sunteti infometati?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca intru intr-un magazin, cumpar prostii la dublu, fata de cand nu mi-e foame.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Exact ca si mine

13 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ia un Snickers.

| RainmakerX a răspuns:

Mie nu prea imi este foame...
Sunt obisnuit cu water fasting, intermittent fasting si chiar daca imi e foame nu se intampla mare lucru.

In schimb, cand nu beau destula apa tind sa am o zi mai proasta, sa ma enervez.

| Emma30555 a răspuns:

Nu dar nu ma simt prea bine, apoi dacă nu mănânc atunci când mi e foame, îmi trece cumva dar ma simt slăbită

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ba da dar sa nu uitam ca nu toti au ce pune pe masa de sarbatori, la muli ani RAY sa iti de-a Dumnezeu sanatate daca exista Dumenzeu.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

La muli ani

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

La multi ani si tie RAY sa iti de-a bunul Dumnezeu sanatate asta daca mai exista vreun Dumnezeu.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

De fiecare data cand aud de ceea ce am patit ma minunez ca traiesc, a fost o minune, nu stiu daca exista sau nu, dar eu am avut sanse extrem de mici si totusi fara schele mam vindecat

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Vreau sa spun ca am fost luat prin surprindere m-a speriat si totusi tot mi-e frica.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Auzi dar tu nu ai somn.

| Vvistula a răspuns:

Eu ma port diferit cand imi e somn, vorbesc mult si degeaba. Cand imi e foame ma intristez.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Bineînteles, nu mă pot concentra și aș fi în stare să mănânc și un scaun