| AvalohAlyn a întrebat:

Voi o sa va faceți vaccinul anti Covid atunci când va aparea in România? Sau va e oarecum frica?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa il facem ca nu o sa fie disponibil pentru toata lumea prima data. Interesanta intrebarea ta, abia astept sa apar doctorii plini de carte de pe TPU sa ne explice cum e naspa vaccinul. Unul a apărut deja.

| Celcestietot a răspuns:

Vaccinul acela instabil chimic care nici macar nu a fost testat pe o perioada suficient de indelungata? Nu, multumesc, refuz sa particip la acest experiment de laborator.

| Celcestietot a răspuns:

Tu o sa il faci? Ce crezi despre el?

| Andreeush a răspuns:

Întâi să se vacineze cei care îl vor crea și după aia mai discutăm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi se ofera, sigur. De ce sa imi fie frica? In cel mai rau caz nu merge si iau COVID, asta daca nu l-oi fi luat deja in trecut, mai stii? happy

| Andrei200202 a răspuns:

Dacă o să îl facă și cei din parlament ma bag și eu