| Doarunaltutilizator a întrebat:

Voi preferati mai mult viata la tara sau la oras?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Verile petrecute la tara in copilarie au rolul lor in inima mea!

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

La țară, dar normal depinde și de oameni și normal că internetul aș vrea să nu fie lipsit.

| zurick a răspuns:

Nu am stat la tara mai mult de cateva zile ca sa stiu cat de mult mi-ar conveni sa locuiesc acolo, insa nu cred ca sunt persoana care s-ar ocupa de gospodarie deoarece sunt foarte lenesa.Dar cred ca pentru zile in care sa te relaxezi, merita sa pleci din aglomeratia si poluarea urbana, mai ales daca ai si o carte cu tine happy

| RainmakerX a răspuns:

La oras. Ma plictisesc repede la tara.

| gemeni6226 a răspuns:

La oras, la sat doar sa ma duc in vizita ca ma plictisesc repede.

| Doarunaltutilizator explică:

Pai sincer sa fiu viata la tara si avantaje dar si dezavantaje la fel si viata de la oras.
La tara e frumos sa stai pe timp de vara ca e soare e frumos poti sa mergi decat in pantaloni scurti cand e mai cald dar sa stai iarna e tara nu e la fel de frumos ca e frig rau si zapada e enorma si trebuie sa o cureti cu lopata.
La oras e bine sa stai dar e mediul poluat agitatie trafic de masini in anumite zile.
Deci in proportie de 55% as prefera viata la oras si in proportie de 45% viata la tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La țară. E mai liniște și aerul mai curat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar place sa merg din an in paste cateva zile la tara dar nu sa traiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La oras, sunt prea sclifosita cand vine vorba de mancare. laughing

| Harley18 a răspuns:

Amandoua nu pot alege una.
Insa orasul ramane baza, toata viata am stat la oras.

| ălkjmhgf a răspuns:

La oraş, dar să stau la casă.

| NotMyFault a răspuns:

Imi place la tara, e frumos, insa nu as locui acolo. Sunt obisnuit cu luxul de la oras.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

La țară. E foarte frumos aici