| anonim_4396 a întrebat:

Voi preferati tabletele de ciocolata in forma dreptunghiulara sau in forma patrata? Si preferati ciocolata neagra, cu lapte sau alba? Argumentati.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Prefer orice ciocolata daca e delicioasa indiferent de forma și mai mult îmi place ciocolata cu lapte și cea alba.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Forma nu prea conteaza, important e sa aiba crema.
Consum de la neagra (amaruie), pana la alba cu cappuccino. Nu am o "preferata"
In ultima vreme am cumparat neagra cu crema de cacao sau rom.

| mentholinks a răspuns:

N-am mofturi de mucos.

| gemeni6226 a răspuns:

Mie mi-e indiferent ce forma are numai sa fie ciocolata alba.Argument:daca vreau sa evit crizele de fiere nu maninc nimic ce contine cacao.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o problema cu gusturile si culoarea ALB prefer.