| Frank51 a întrebat:

Voi primiti cereri pe Facebook de la conturi fake?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,nici macar de la conturi fake crying crying crying

| Mosotti a răspuns:

Nu, cine dracau ma stie din sute de milioane de usere, si ce interes ar avea sa-mi dea cineva add aiurea?! Nici un interes.

| Frank51 explică (pentru Mosotti):

Eu primesc zilnic vreo 2-3 cereri, uneori sunt chinezi, alteori negrii, alteori "andreea blondutza" toate tipurile de conturi, si nu m-am inregistrat in vreun site dubios sau ceva, habar n-am cum m-am pricopsit cu asta.

| Mosotti a răspuns (pentru Frank51):

Mda, si ce interes ar avea sa dea cereri?!

| Frank51 explică (pentru Mosotti):

N-am idee, eu credeam ca toata lumea pateste la fel.

| Mosotti a răspuns (pentru Frank51):

Mda, nu, mie nu mi s-a intamplat, cine stie la tine cine ti-a prins useru sau unde apare mai public, nu stiu ce sa zic.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| mentholinks a răspuns:

Da, o gramada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeam când aveam cont de Facebook dar la o o privire atentă a postărilor, detaliilor şi pozelor de pe acele conturi, îmi dăteam rapid seama că-s conturi fake.

| Anonima163333 a răspuns:

Da

| Madesz a răspuns:

Nup