| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume.
Credeti in zodii?

9 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Pentru a tine amintirea cu el vie? Pentru că există fani care îl apreciază chiar daca a murit și vor să vadă poze cu el? Unele dintre pozele acelea nici nu au apărut pe internet și dacă nu mă înșel, contul este deținut de sora acestuia. Daca un membru al familiei deține contul, motivul e mai mult decât clar de ce e acel cont activ.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu,fiindcă doar tu personal ești responsabil de viitorul tău. Există trei categorii de oameni:
1. Oamenii care au capacitate mintală și iau deciziile neinfluențați de nimeni și nimic.
2. Oamenii care sunt mai creduli și cei bolnavi mintal aceștia fiind conduși de cei de la categoria 1
3.Răufăcătorii,care își duc viața după bunul lor plac

| Ofiintă a răspuns:

Nu.

| Mosotti a răspuns:

Da, cred in zodii, ca au fost facute pe studii, si i-au incadrat pe categorii, cam coincide cu realitatea in mare parte.

Cunosc sase capricorni, toti sunt al fel ca si caracter desi nu se cunosc intre ei.
Cunosc doi lei, sunt la fel amandoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| Anuket a răspuns:

Nu.

| oglindasultanului a răspuns:

Probabil. dar nu cred oamenii