| Bixuuuuuu a întrebat:

Voi stiti site-ul PicMonkey? Daca da cum pot sa-mi fac cont..eu amincercat si dupa ce trebuia sa scriu parola imi cerea ceva legat de contul din banca.ori nu am dat eu unde trebuia? Dati-mi si mie linkul si explicati-mi ce am gresit.

Răspuns Câştigător
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iti faci cont. Poti edita pozele si fara cont. Daca vrei te ajut eu cu editatul pozelor, ma gasesti printr-un mesaj pe pagina asta:http://www.facebook.com/secretsofgirslRo

| Bixuuuuuu explică (pentru AlinaGeorgiana01):

Da dar eu vreau sa-mi fac cont! NEAPARAT!

1 răspuns: