| anonim_4396 a întrebat:

Voi sunteti pretentiosi la mancare?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Evident!

| Mayhem666 a răspuns:

Da, foarte pretentios, nu mananc orice si mai ales nu de la oricine, si de obicei am grija ce mananc, pentru ca sunt vegetarian si nu consum produse din carne, sau care sa aiba gelatina (care e facuta din produse animale, cauta pe net si o sa ramai socat sa vezi din ce sunt facute jeleurile pe care toti copii le mananca).

| justanotheruser99 a răspuns:

Da.
Nu mananc tot felul de cartoane, le prefer pe cele uscate natural la soare, rumenite fix 23 de minute si flambate (sunt mai piromana de fel, flambez orice laughing ).

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, ti se pare. Priveste dincolo de aparente, asta nu e o gluma, e un secret, bine mascat.
Cartonul simbolizeaza schimbarea, soarele viata, iar focul renasterea. Sunt un phoenix, asa ca poti sa continui sa te pisi pe tine. Iti urez niste crampe suportabile la stomac! Si condoleante celor care trebuie sa isi ingroape simturile olfactive in preajma ta. (pentru a evita alte interpretari gresite, conform dictionarului, asta se numeste ironie)
Seara faina!

| justanotheruser99 a răspuns:

Bravo tie!

| justanotheruser99 a răspuns:

Emotionant, mi-au dat lacrimile! Niciodata nu am fost mai flatata de atat.

| justanotheruser99 a răspuns:

La cantitatea de egocentrism emantata de tine, ego-ul meu e insesizabil.
Cat despre favoruri, ce ai spune sa imi arati tu cum se infinge un creion in gat, prin exemplul personal?
Daca tu crezi ca reprezinti ceva vital pentru societate, te inseli. Lumea va continua sa traiasca si fara tine (asa cum poate si fara mine). Nu trai in iluzie. Nu esti decat o alta forma fara fond, intr-un neant de prostie. Totusi, surprinzator e faptul ca daca ti-ai focusa atentia pe ceva util, nu "discutia" asta irelevanta, ai avea o oarecare sansa sa reusesti sa duci la bun sfarsit ceea ce ti-ai propus. In fine, pacat de tine, ai potential. Oricum, nu te deranja sa imi raspunzi. Nu are nici un sens sa continuam conversatia asta.

| deeeaqq a răspuns:

Daa.

| syd a răspuns:

Nu, am doar cateva lucruri pe care chiar nu le suport

| syd a răspuns:

Bine de stiut kek

| edit28 a răspuns:

Rau de tot. Vina mamei ca stie sa gateasca bine.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da. Sunt foarte pretentios.

| liliana77any a răspuns:

Da

| NoFeelings a răspuns:

Super pretențioasă. Cam de 5-6 ani nu am mâncat absolut nimic de la NIMENI, și când beau apa de la cineva îmi stă un nod în gât laughing
Doar acasă și la restaurant. Câteodată nici acasă nu mănânc, dacă văd de exemplu un fir de par pe masa etc laughing