| christine99 a întrebat:

Voi tineti pasul cu moda sau purtati ce va place? Daca un tricou care va place ar fi considerat demodat vara asta, l-ati mai purta?

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Man, port și haine de-ale lui tata și are 56 de ani. Who cares

| RAY a răspuns:

Cea ce imi place si ce intra pe mine

| Drimmero a răspuns:

Port ce imi place, nu stiu daca ai observat dar moda nu tine mult, asa ca e cel mai ok sa fii in pielea ta, chiar ai avea viata trista daca te iei dupa parerea altora cand vine vorba de haine,, ar insemna sa nu ai originalitate, un robot al societatii.

| Freya1 a răspuns:

Eu port ce am si ce imi pica bine.

| SilentRain a răspuns:

Port ce îmi place, am tricouri vechii de 2-3 ani

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu mi-a pasat niciodata de moda. Normal ca l-as purta, nici macar nu as stii ca-i demodat la cate cunostinte am eu despre asta.

| Emma30555 a răspuns:

Imi place moda si tot ce apare nou dar incerc sa adaptez la stilul meu, bineinteles ca as purta un tricou ce s ar considera demodat daca mie imi place, dar un lucru nu se demodeaza chiar asa repede, depinde de trend, daca iti cumperi ceva modern dar spre clasic se demodeaza mai greu

| CleanHeart a răspuns:

Am purtat mereu ce mi-o placut, nu-mi pasă de moda.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! De fel port multe haine negre, ma ajuta sa par mai slab.

| VictorJulien a răspuns:

Moda este o prostie, nu ai nevoie de altii sa-ti spune ce si cat este la moda un lucru

| BdhsmMaria a răspuns:

Eu prefer sa port ce imi place, ce ma reprezinta.
poate sa fie considerat demodat, daca eu ma simt bine in el e tot ce conteaza. sper ca te am ajutat happy