| XCooLGirlX a întrebat:

Voi tot timpul cand raspundeti la o intrebare pentru a ajuta pe cineva vreti funda?

10 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

La inceput, cand m-am inscris, voiam si eu funda.Dar acum, nu ma mai intereseaza. Vreau doar sa ajut oamenii!

evenso
| evenso a răspuns:

Niciodata n-am vrut funda, daca am putut ajuta imi ajunge si un simplu multumesc.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,niciodata.

| LolaLollita a răspuns:

Sigur ca nu. Niciodata nu am cerut si nici nu am sa cer cum am vazut la multi "funda te rog" sau "funda?" sau "nu uita de funda". Cred ca ei sunt doar pe intereshappy Funda primesti atunci cand meriti, cand i-ai fost de folos persoanei care a pus intrebarea, nu cand cersesti.

| TheStory a răspuns:

Funda reprezinta doar un numar sau imagine pe dekstop, daca esti interesat de intrebare raspunzi si gata.

| Resurrection a răspuns:

Nici odata cand am dat un raspuns nu m-am gandit la funda. Funda este doar ca un bonus pentru mine ca sa zicem asa.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu neaparat, de obicei daca cineva considera raspunsul meu bun, imi da funda.Dar imi place sa ajut oamenii!

| duuh a răspuns:

Ma cam doare undeva de funda.

| AlleSiAtat a răspuns:

Nu happy.Te poti uita si la raspunsurile mele, nicioadata n-am cerut funda si nici n-am asteptat in schimb.Sa stii ca e un sentiment placut cand vezi ca ajuti si ca esti ajutat. big grin
Pe curand!

| Bia379 a răspuns:

Niciodata nu am asteptat funda in schimb, imi place sa ajut oamenii si sper sa o pot face in continuare. E un sentiment unic cand stii ca ai reusit sa ajuti pe cineva.