| anonim_4396 a întrebat:

Voi traiti intr-o familia bogata?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Familia ce inseamna? sa imi intreb sora ce venturi are? fratele? verisori? toate neamurile? eu stau cu parinti si e ok, sanatatea e cea mai importanta

| J0B0MAT a răspuns:

Nu,o familie din clasa de mijloc.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu traiesc nici intr-o familie bogata, nici intr-o familie saraca, traiesc intr-o familie normala. Normal e un cuvant asa de plictisitor, as vrea sa traiesc intr-o familie bogata in Japonia big grin

| justanotheruser99 a răspuns:

Bogat ar fi puțin cam mult spus. In general am cam tot ce imi trebuie, deci săracă nu sunt. Așa ca pot spune ca ma situez undeva in clasa de mijloc.

| syd2 a răspuns:

Am fost crescut intr-o familie care mi-a impus un regim totalitar extremist, daca nu ar fi fost asta, eram o progenitura, ca multi de azi.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Am tron de aur la mine in camera.

| August99 a răspuns:

Nici pe aproape laughing

| aCek1ng a răspuns:

Nu, traiesc intr-o familie normala. Este mult mai bine asa dupa parerea mea. Macar stiu care imi sunt prietenii adevarati asa.

| Sorryeees a răspuns:

Nu,familia mea( de fapt eu si tata, ca mama m-a parasit din cauza tatalui meu care ne batea si baga banii la jocuri de noroc) e mai saraca.Adica de fapt e asa si asa...