| RAY a întrebat:

Voi urmăriți anumiți useri de pe TPU?

22 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu il urmaresc pe RAY ca pune intrebari destul de interesante de viata si relatii, sincer intrebari care nu le vad prea des pe forumuri, mai urmaresc si pe Cristinna31 dar si pe multi altii, toti din cei pe care-i urmaresc, cam pun intrebari si dau raspunsuri interesante.
Mai ajut si eu cu o parere, ma invat si eu de la ei, de la altii.

| Sofer a răspuns:

Urmăresc și eu pe cine pot. Sunt spion laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Userul Mosotti. Dă răspunsuri folositoare, inteligente, detaliate și bine argumentate. Se vede că are cunoștiințe în mai multe domenii. În plus, nu râde de alții pe site și nu-i judecă. E imparțial și nu folosește un limbaj lincențios. happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa e, e deosebit omul asta si e si bun la suflet eu il cunosc poate mai bine si ma uimit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa. big grin

| Michaeel a răspuns:

User-ul Annastassia.
Are răspunsuri amuzante și îmi place poza ei de profil happy

Răspuns utilizator avertizat
| Devil21 a răspuns:

Daaa.
Dar nu stiu cum o cheama
Mi se pare ca are o poza cu un hamburger si raspunde foarte des.
In schimb ma poți urmări pe mine?

| Devil21 a răspuns (pentru RAY):

Daaa
Mersi mult?

| RAY explică (pentru Devil21):

Eu urmaresc cativa useri care au acelasi sistem de valori ca ale mele

| Devil21 a răspuns (pentru RAY):

De exemplu?
La ce sistem de valori te referi?

| RAY explică (pentru Devil21):

Sa fie ca mine