| anonim_4396 a întrebat:

Voi, useri de rand, ce parere aveti despre AsAsInS?

6 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

"copil rebel".

| WhiteWolf7 a răspuns:

Eu userul de ran...baaaa, ma faci pe mine user de rand? x-(
glumeam.sau nu? Nu vei afla niciodata dar parerea mea despre tine este ca esti unul din putini copii care asculta muzica adevarata. Apropo, cand iese albumu' Th1rt3en?

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Va iesi pe 1 Noiembrie si va contine 13 piese:D
Uite una dintre ele:
http://www.youtube.com/watch?v=SoP4Lqg52qY
Melodia este geniala!

| OmletteDuFromage a răspuns:

Ba eu nu sunt user de rand, ca sunt mai anarhist de felul meu, si nu imi place sa stau in rand. continuand, dude, asculta muzica buna, e de treaba (cu cei care merita sa fie de treaba), ce vrei mai mult?

| Hohenheim a răspuns:

Eu, un user de rand, cred ca esti inteligent.
Dar de obicei prima impresie este gresita.

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Este un user de rand.Scuze de off topic, dar raspundeti la intrebare mea cum Samsung galaxy.