| RAY a întrebat:

Voi va instalati singuri sistemul de operare dau mergeti la un service? Cam cat va costat o instalare la service

2 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Habar n-am cat costa. mi-l instalez singur de pe la 12 ani. e o operatiune simpla, trebuie doar sa o faci de cateva ori pana te obisnuiesti si nu mai ai probleme

| WxRo a răspuns:

La un service costa undeva intre 30 si 50 Ron.
Insa la cat de simpla a ajuns instalarea nu vad rostul de ce cineva nu ar face-o singur.
Singurul pas un pic mai greu este selectarea partitiei pe care vrei sa instalezi. Daca ai grija la acest pas ...este banal in rest.