| viki a întrebat:

Voi va mai uitati la desene animate?big grin
Care va plac?

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Am 28 de ani si cateodata is mai rau ca un copillaughingam perioade cand stau si ma uit cate 2-3 ore incontinulaughing

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da! Ma uit din cand in cand atunci cand[rolling on the floor]ma plictisesc pe net, la DVD`urile mele sau la tv la desene animate big grinegetica, Ali baba si cei 40 de hoti,, Hercules, Pinnochio, Popey marinarul, Aladin si lampa fermecata, Scooby-Doo, Mica sirena, Frumoasa balerina, sinbad marinarul, viata cu louie, copii de la 402, ce`i cu andy, kid VS cat, johnny test, tom and jerry, gemenii cramp etc.laughing
Ma intelegeti :d
Am frate mai miclaughing
Oricum nici mintea mea nu e prea marelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea ma mai uit.happyRare ori pe Jetixwinking

Shin
| Shin a răspuns:

Doar Anime la greu tongue
Shin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Popey marinarul, Woody.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Oare cine sa fie stupid? Eu, Popey marinarul sau Woody?
De azi inainte ma voi uita numai la Ice age!

| JustMeFlory a răspuns:

Ma uit dar mai rar! Ma uit la Tom & Jerrylaughinglaughing

| pepe a răspuns:

Am doi copii unul de 9 ani si una de 2 ani si trebuie sa ma uit aproape in fiecare zi la Tom si Jerry.

| viki explică:

Nu stiu daca am terminat(am trimis din greseala raspuns fara sa termin)big grin
Imi place Witch, tom&jerry, scooby doo, pokemon...si imi place si h2otongue

| Bianca_4346 a răspuns:

Ma uit doar cand vine fratemiu(23 de ani) acasa...in general pe cartoon network

| antonemarian a răspuns:

Si eu ma mai uit. Imi place c-am ori ce, in afara de Ed, Edd si Eddy. In rest ma uit c-am am timp mai liber pe cartoon sau jetix.

| Linda a răspuns:

Ma uit ca m o fetita de 3 ani. Imi plac cel mai mult Asterix si Obelix, Cartea Junglei I, II, Cenusareasa

| ingeras14 a răspuns:

Eu ma uit cateodata pe jetix si pe cartoon la Mistersele lui Sarah Gems(sau cum se scriehee hee)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la Tom si Jerry, Viata cu Louie, Ce-i cu Andy, Looney Tunes...
alea vechi, cu Speedy Gonzales sunt tari big grin
bineinteles si The Simpsons...serial de desene animate
si "Cow and Chicken" laughing
Chip and Dale big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit cu verisoara mea la Thomas si prietenii sai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ma mai uit big grin ca tot copil sunt si eu big grin

pai la gemenii cramp, ce-i cu andy, spioanele laughing dar mai rar...mai mult cand merg la tara pentru ca acolo nu am ce face si ma uit aproape toate ziua la tv big grin

Dat tu te mai uiti?happy Tie care iti plac?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom si jerryhee hee

| Tsuj a răspuns:

Pana acu' cativa ani ma mai uitam, dar de cand au inceput sa le traduca in romana si sa inlocuiasca desenele vechi si de calitate cu unele noi si proaste am incetat sa o mai fac.Imi aduc cu placere aminte de clasicele care mi-au infrumusetat copilaria (Scooby Doo, The Flintstones/Jetsons, Wacky Races, Tom&Jerry, Thomas the Tank Engine etc.). Acum la TV se dau in mare parte porcarii si de aceea am cam renuntat sa ma mai uit in general.Doar Vh1, Discovery, Zone Reality etc. sau cand e cate un film mai breaz daca il mai deschid.

| _FLuTuRashuL_CoLoRath_ a răspuns:

Cand eram mica, Tom si Jerry erau preferatele mele. happy Acum, din cand in cand ma mai uit pe Jetix cu fratziorul prietenei mele. intotdeaua mi-au placut desenele animate. happy