| GusticelMititel a întrebat:

Voi va mai uitati la televizor? Daca da, la ce anume? Daca nu, atunci de ce nu va mai uitati?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu mă mai uit de vreo 2-3 ani. Nu mai e nimic interesant și e o pierdere de timp.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru știri nu merită, acelea sunt anti știri. La filme mă uit pe Desktop la ce vreau eu.

| Drimmero a răspuns:

Doar la meciuri si la stirile locale sa vad ce restrictii mai sunt, cazurile si bla bla. Nici filme nu am mai vazut, la TV oricum se dau filme proaste cu cliseu care se repeta la infinit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, ca nu am :/

| Celcestietot a răspuns:

Macar pentru Netflix sa ne mai uitam, nu laughing?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nat Geo Wild
National Geografic
Discovery
History HD
TNT

Si cam atat.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Și eu ma uit uneori stau și ma holbez pana adorm )))))

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Îl las aprins la știri noapte și înainte sa plec la munca îl sting îl Foloesc ca vioză de camera ))) îl las așa aprins când sting lumina din cameră cu volumul închis sau uneori îl las ușor deschis când sting lumina in camera

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da,mă uit la știri și documentare despre animale, destinații turistice, descoperiri științifice, etc.

| rapandula a răspuns:

Imi folosesc televizorul mai mult ca Smart, adica pentru Youtube, Netflix, Browsing, etc. Pe partea de TV il folosesc ocazional, cand mai e un meci de fotbal interesant sau vreo emisiune interesanta pe canalele de documentare cum ar fi pe History, Discovery, Explorer, etc. Nu prea folosesc modul TV pentru ca sunt emisiuni slabe, continut pe care eu il consider nepotrivit pentru mine si in plus baga foarte multe reclame.

| Eisenheim a răspuns:

Nici eu nu am, mă uit pe net la ce vreau happy nu degeaba se și numește la tv canal de știri, știți ce e in,, canal", nu? laughing