| tndrrru a întrebat:

Voi va vaccinati / v ati vaccinat?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, in caz ca e nevoie pentru a calatori atunci da. Poate vin peste x ani acasa si uita astia de vaccine sau le trimite in india scapam de ele. Am imunitatea destul de buna nu vad rostul vaccinarii daca altii sil fac si se reinfecteaza

| Ofiintă a răspuns:

M-am vaccinat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, logic.

mai am cateva zile si vine si rapelul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. am făcut primul vaccin.
Cred în vaccinare. Pe mine m-a mușcat un căine turbat la5 ani și am avut un atac de tubrculoză la 15 ani. În ambele situații m-a salvat vaccinul specific.
Iar acum, există două variante. Să nu ne vaccinăm. Moare la plezneală pe care îl prinde, sau scapă cine poate.
Să ne vaccinăm, și astfel să eradicăm pandemia, în acelaș mod în care vaccinurile au eliminat boli care făceau ravagii. Eu am ales această variantă. Sper că oamenii raționali, care sunt majoritatea vor face la fel.

| Invictusman a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.