| Pichakchiu a întrebat:

Vorbesc cu un baiat pe messenger, numai el in scrie, are 22 ani, eu 15, eu nu am mai avut relatii, el da. Zice că îi place de mine, ca ar vrea să fiu iubita lui, i-am zis ca nu vreau o relatie ca vreau sa imi vad de școală, sunt un elev bun. Am prins si eu câteva sentimente pentru el si imi e greu ca nu îmi scrie. Are multe prietene pe Facebook, le dă like ador, com la toate. Sunt extrem de geloasă, parca nu l-as vrea dar nu vreau nici sa il las. Nu i-am mai raspuns la mesaje, iar el a încetat să îmi mai scrie. Nu sunt fraierita asa usor si cred ca de asta a,, plecat".
Niciodată nu ne-am văzut fata in fata, dar dacă o sa ne vedem cum ar trebui să reacționez? Eu cred ca el își bate doar jos de mine, vrea doar o aventură in opinia mea.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"are 22 ani, eu 15...cum ar trebui să reacționez? "

simplu: intoarce-ți privirea către clasa ta (sau aia cu 1 an mai mare) și vezi ce băieți ai pe acolo!

(ăia-s de năsucul tău)

| Nirvanaaa a răspuns:

Eu cred ca umbla după mai multe și tu ești doar o joaca pentru el. Taie legătura ca sa nu prinzi după sentimente. Nu e nimic serios in asta.