| Dragosxtea a întrebat:

Vouă cum vi se pare omegle în ziua de azi? Se poate afla ip-ul, mă refer dacă intri doar pe chat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poți pune vpn gratis de la bidifender, de asta e foarte bine sa nu dai detalii despre tine, sa nu te întâlnești decât în loc public

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Este imposibil sa afli IP-ul cuiva daca nu esti administratorul acelui website.
Chatul nu-ti arata IP-ul!

| ionur a răspuns:

Nu știu ce este ala nu am intrat în viata mea pe rahatul al nici pe tiktok toți..acolo ai sa-i vezi.

| Skylor a răspuns:

Nu se poate afla.