| SimonaBubu a întrebat:

Vouă cum vi se pare viata? Grea sau ușoară?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva la mijloc.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Viata este grea fiindca trebuie constant sa invatam, sa muncim si sa ne sacrificam ca sa obtinem ceea ce ne dorim, dar daca suntem fericiti totul se schimba, fiindca perceptia de "greu" devine nesemnificativa, putand sa o percepem usoara, placuta si frumoasa.

| Nirvanaaa a răspuns:

Grea. laughing Dar nu-i problema, ne descurcam.

| 1997onur a răspuns:

Uneori grea uneori ciudată uneori cine știe uneori bine.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Viața este frumoasă. ❤
https://youtu.be/wh-07BzfgYY

| Crescent a răspuns:

Mai mult grea decat usoara

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Crescent):

Oamenii ți-o fac grea, prin comportamentul și felul fiecăruia de a gândi.Primește în viața ta doar pe aceia care sunt asemeni ție, care privesc viața la fel.