| Arthur a întrebat:

Voua fetelor va place sa umblati in pantaloni?

19 răspunsuri:
| Arthur explică:

Vad ca v-ati prins rolling on the floor... Ia ziceti-mi acum, in ai cui de pe site ati umbla? whistling

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde si in ce sens laughinglaughing
Sa port pantaloni imi place laughing
Hoat-otongueLa ce te gandesti u...hee hee

| juniper a răspuns:

Imi place la nebunie sa umblu in pantaloni, mai ales in unii confortabili, blugii sunt cam stramti, mai buni sunt pantalonii, acum sper ca nu te-ai referit "in pantalonii cuiva" nu?

| inna a răspuns:

Dahee hee Dar nu renunt la fuste la ocazii big grin

| Klara a răspuns:

Evident laughing Imi plac blugii skinnysmug

| Kidu a răspuns:

Da, mai mult decat in fusta.hee hee

| Andromedda a răspuns:

Numai in pantaloni as umbla...hee hee

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da imi place pentru ca urasc fustele si rochiile. dar sunt ocazii unde trebuie sa te imbraci si in din asteahee hee

| Lary a răspuns:

Numai in pantaloni umblu.Nu-mi plac fustelebig grin

| retouchan a răspuns:

Eu sunt mai baietoasalaughingDeci numai pantaloni port, cand ma obliga mama sa port fusta sau ceva fac alergielaughing

| mhsduyxcjs a răspuns:

Da desigur este mai usor a umbla in pantaloni decit in fusta.Deoarece cind estiin pantaloni te simti mai libera si poti face ce doresti, de exempul in pantaloni poti sa te urci intr-un copac pe cind in fusta nu poti poti face educatia fizica iar in fusta nu este posibil asa ceva, si multe multe alte lucruri pe care cind estiin fusta nu le poti face.Asha ca este mai usor de 10000 de ori in pantaloni decit in fusta.nu stiutiu poate alte fete cred contrariul der eu cred asa si numi voi shimba pareria. Bafta in continuare.

| Andrutza10 a răspuns:

Depinde cum aratalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place, ai cui sa fie de data asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a cui pantaloni?laughingdepinde si de persoana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pantalonii cui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa`n buzunarewhistling.laughinglaughing Da, imi place sa umblu in pantaloni!love struck In sensu de -sa port pantaloni-, nu?laughing Nu`n sensu` sa bag mana prin pantaloni si din astea nu? CUM FAC BAIETII!big grin laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca luam celalalt sens, mai bine ma imbrac in pantaloni, sa umble si la mine cinevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alceva nu portwinking.
Doar vara fuste scurte.

| mali6qa a răspuns:

Aga...ma simt cel mai komod in pantalonitongue