| Doarunaltutilizator a întrebat:

Voua va pasa mai mult de soarta altor tari din occident decat de cea a Romaniei?

12 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Sincer, mie imi pasa doar de soarta mea si de a persoanelor apropiate.Nu te amagii, toti suntem pe cont propriu, doar unele "interese" comune ne mai apropie.

| Clorox a răspuns:

Imi pasa de mine

| WaterDrop a răspuns:

Depinde. Daca vorbim despre "cearta" dintre America si Koreea de Nord, atunci da, pentru ca ne poate afecta si pe noi.Insa sa stii ca nu-i pasa cam nimanui de Romania, doar se plang ca nu merge aia si nu face aia si nu sunt posibilitati. Daca le-ar pasa ar fi in strada acum si nu doar sa sparga seminte sau sa fie platiti cu 30 lei ca sa protesteze impotriva unei legi pe care nici macar nu au citit`o.

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Corect! uite ca mai sunt si oameni cu cap in tara asta de rahat.
Sunt de acord cu ceea ce spui.

Răspuns utilizator avertizat
| BotezanDaniel a răspuns:

Bună! Nu! Îmi pare rău că a ieșit Iohannis,și nu Ponta,Băsescu este sistemul, baza Europei. laughing