| RAY a întrebat:

Voua va place un user de sex opus mult de aici de pe TPU?

24 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, ținem și legătura.

| OldSoul a răspuns:

Nu, nu am venit aici la "agatat"laughing

| RainmakerX a răspuns:

Nici nu stiu daca este de sex opus, LOL.

| KillMePlease a răspuns:

nu
intrii aici ca să te îndrăgosteşti de nişte cuvinte sau să ajuţi oameni şi poate chiar să te distrezi?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu,ii urasc pe totisad!

| Mayar a răspuns:

Interesanta intrebare! Cum ziceau si ceilalti, e greu sa stii ce gen e.
Nu pot spune ca "imi place" efectiv, ci fie simpatizez, fie sunt interesata de opiniile individului intr.un anumit domeniu, unii ma amuza cu gandirea lor, altii in incercarea lor de a ma enerva ma fac sa rad, etc. Dar pot spune ca nu urasc pe nimeni. Mai bine sa ignor decat sa urasc. A uri e un verb urat.

Dar tu? Hai, raspunde si tu!

| RAY explică (pentru Mayar):

Mi-a placut o data de ratiunea cuiva dar numai intra, desigur o simpatisez pe bunny pentru inteligenta ei

| Mayar a răspuns (pentru RAY):

Oare as cere prea mult daca - as intreba ce nume a avut ultima data utilizatorul?
Unii tot isi schimba numele

| RAY explică (pentru Mayar):

Era o fata atee mai mult nu spun ca nu conteaza

| Mayar a răspuns (pentru RAY):

laughing Deci asta e ceea ce conteaza. big grin

| RAY explică (pentru Mayar):

Ai mesaj

| syd2 a răspuns:

Intrebare mai constipata ca asta nu stiu daca am vazut. Desigur ca nu toti de aici sunt niste ipocriti.

| Mieeez666 a răspuns:

Da, de mine.
Ce logica am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place. Pe cine vrei sa agati cu intrebarea asta?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pe tine desigur

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ma asteptam la raspunsul asta. Hai spune-ne! E secret sau astepti sa-si faca aparitia?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mi-a placut de o fata dar numai intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dar apreciez gândirea unora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate gandirea unora ca in rest, nici nu stiu cum arata laughing

| Vi003 a răspuns:

N-ai de unde sa stii daca iti place de un EL sau o EA. E de preferat sa-ti lasi sentimentele sa patineze linistite in spatiul real, ca e destul si mai putin printre taste.

| vaporwave a răspuns:

Nup. Nu de aici, heh

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu cred

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Daaaa.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Fizic, din poze da....mai mult nu stiu.