| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi-a fost frica sa va deschideti in fata unor persoane din teama de a-si schimba parerea despre tine?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

| Drimmero a răspuns:

Nu,am zis verde in fata : ' eu sunt asa, asa si asa',, ma respecti? te voi respecta si eu!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Adevarat?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Evident,, dar ai grija cui i te deschizi, cauta si tu persoane pe care le cunosti de foarte mult timp, incat secretele dintre voi sa fie doar un subiect de discutat.
Asta nu inseamna ca trebuie sa vinzi toata marfa lor,, ceva mai trebuie sa pastrezi ca asa este bine/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu sunt genul care sa dea din casa, doar dupa ce sunt convinsa de anumite lucruri. Deci, nu iti face grii pentru mine.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Hai ca te-am instruit bine,, imi place felul in care reusesc sa indrum oamenii in viata.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Esti un profesor exemplar. Meriti o insigna.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Bwhahahahaha

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu rade. Retrag insigna.

| OldSoul a răspuns:

Eu nu o sa ma deschid niciodata cu adevat, indiferent despre ce persoana va fi vorba.
Sunt sceptic si asta e foarte bine.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu imi place sa ma deschid in fata unor persoane, decat daca imi castiga increderea, ceea ce este cam greu pentru ei.

| vocea a răspuns:

Cred ca toti ne luam aceasta masura de precautie.

| FaraNumePls a răspuns:

Da, dar câteodată e bine să te deschizi dar nu f mult ca poate ai făcut anumite greșeli pe care acum le regreți si acel om te va considera un gunoi sau ceva de genul acesta.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Da si e o greșeală.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, sunt mai ceva ca o carte deschisa. Cam ca felicitarile alea de le deschizi si incep sa-ti cante. laughing

Am fost mai retinuta in a-mi arata felul de a fi cu persoanele care nu-mi inspirau incredere, dar nu pentru ca mi-ar fi pasat de parerea lor fata de mine ci pentru ca sunt "eu" doar cu anumiti oameni.

| ălkjmhgf a răspuns:

Da, dar cineva a avut grijă să mă învețe să n-o mai fac.