| anonim_4396 a întrebat:

Vouă vi s-a furat vreodată preşul din faţa uşii? La mine deja e a doua oară când mă trezesc după câteva zile de când l-am cumpărat fără el. sad

12 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat, și nici măcar preș nu era, era o bucata de mocheta.

| MihaelaDart a răspuns:

Ai putea cumpăra un preș care are baza din cauciuc pe spate și lipește cu prenadez. Apoi sa vezi daca mai dispare.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Instalează și tu un vizor cu cameră video și abia vezi cine se împiedică de preș.winking

| Mosotti a răspuns:

Eu inca nu am patit-o slava domnului dar niciodata nu e prea tarziu.

| Simpatic a răspuns:

Ce sa-ti fac da iti cumperi presuri care sar in ochi happy ia si tu ceva mai modest ceva banal cu welcome sau alt mesaj care sa nu placa la cocalari

| Dismally a răspuns:

Da, mi-a disparut si mie de vreo doua ori.

| gemeni6226 a răspuns:

Acus mai multi ani cand baiatul meu a luat un pres frumos de la praktiker peste doua zile a si dispartu.De atunci am pus doar o bucata dintr-o mocheta pe acela nu fura nimeni.

| aumih16 a răspuns:

Nu! nasol naspa daca ai patit asta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romanul fura tot ce prinde. Biciclete din scara blocului, covorase, balustrada daca blocul e mai vechi si se rupe usor. Nu are ce sa te surprinda happy Nu stau la bloc dar stiu cazuri de furturi din bloc. Lipeste presul cu ceva sa nu se mai miste de acolo happy

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intreb cine fura bicicleta, de unde stie unul din afara blocului ca eu am pus bicla pe scara? Eu nu am patit niciodata sa raman fara ea, ca e pe palier si am vecini mai in varsta cam peste tot pe etaje. Inseamna ca sifoneaza vecinii, de se afla in exterior ca sa vina sa fure, sau poate chiar vecinii sa fure la altii, desi aia din apropiere trebuie sa o vanda, ca nu o pot folosi ca ii vezi.

| Nume6 a răspuns:

Cineva îţi face glume, că nu ar avea ce face cu un covoraș. Păi nu mai pui nimic la ușă. Sau instalezi cameră de vedere dar mă îndoiesc că pe autorităţi le-ar interesa de covorașul tău.