| anonim_4396 a întrebat:

Vouă vi s-a întâmplat vreodată să adormiți cu ochii deschiși?

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Mie îmi place să închid ochii când dorm. : )

| KamaSutra a răspuns:

DA! La scoala, in timpul orelorlaughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o singura data. Acum mai multi ani. Ma apucase somnul cu ochii la becul din camera. Dar nu vedeam. Adica ochii erau rosii, evident, dar desi erau deschisi, in creier nu venea imagine. Dormeam totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
personal nu-mi amintesc sa fi patit asa ceva.
O zi buna.

| WeAreSmart a răspuns:

Nu! dar am citit ca daca nu dormi mult timp, creierul nu mai rezista oboselii si cade in starea asta de somn chiar daca nu inchizi ochii laughing

| george33geo a răspuns:

Mie mi s-a intamplat odata.dar am ramas pe ganduri..si asa adorm.

| Deniukk123 a răspuns:

Da de 2 ori :
= prima data am adormit an autobuz, pentru ca n-am dormit aproape toată noaptea din cauza ca eram răcită ma durea capul si na etc si asa am adormit an autobuz...
= adoua oara a fost cand faceam baie am adormit cu ei deschisi am facut tot plin de apa pe gresie.....cam atat.

| shukar a răspuns:

Da...dar e mai mult o stare sau o transa....nu dormi de
fapt

| BroascaCuElice a răspuns (pentru shukar):

Deci am fost într-o stare de transă câteva ore bune?