| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Voua vi se pare normal cand i-ati spus unui baiat ce simtiti pentru el si el sa se comporte urat si sa va injure in toate felurile posibile? Adica e bine ca port resentimente voi l-ati uri? E normal?
Am facut bine ca l-am injurat si eu in momentul ala sau am facut ceva gresit? Credeti ca am gresit sau am facut bine? Voi cum gandeati sau cum faceati, vorbesc in cazul nostru al fetelor? E bine ca il ignor si ca ma fac ca nu il vad cand se intampla sa ne intalnim intamplator?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ca crezut ca faci misto, si eu as crede la fel dar as proceda intr-un mod civilizat, din moment ce tu l-ai injurat e clar ca faceai misto de el

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu e normal, tipul e imatur și speriat de fete. Trebuie să-l ignori complet, ca pe un gândac pe stradă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un taranoi cu fite rolling on the floor Da-l incolo de cioroi, nu avea de ce sa te jigneasca. Tu-l mai placi dupa ce ti-a facut asta? Pun pariu ca la fel face si cu ma-sa rolling on the floor

| SimonaNicoleta20 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu il plac dar el cand ma vede intorce privirea spre mine de fiecare data când ma vede