| 熊Panda熊 a întrebat:

Voua vi se spune ca sunteti imaturi? happy Ce parere aveti despre asta?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata recunosc ca sunt imatur, nu poti mereu serios, rational

| RAY a răspuns:

Numai faceati spam la intrebare si sa va jigniti unul pe altul

| PersonajFictiv a răspuns:

Wrong side of TPU. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cel putin n-am mai auzit de mult timp asa ceva. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare: comportamentul tau de pe site-ul asta e in conformitate cu valorile morale pe care le promovezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si, totusi, daca erai si tu oleaca mai matur nu-ti mai bateai capul dand replici unor copii trogloditi si mincinosi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Da stiu ca am partea mea ( mai mare sau mai mica ) de imaturitate.

| francut a răspuns:

Multora nu li se spune, pentru ca nu e nevoie. Dar sunt unii cu multi ani in buletin si putini ani la minte. Merita cu prisosinta sa li se spuna ca sunt imaturi.

| SuntSerioasa a răspuns:

Mi se pare suuuuuper enervant. Practic mie imi zic asta fetele de scoala cu care nu ma inteleg si ma enerveeeeaza extrem dar totusi raman o domnisoara si nu le injur de toti dumnezeii laughing