| anonim_4396 a întrebat:

Vrea cineva să vorbească cu mine?

7 răspunsuri:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Da pana ajung acasă acum am scăpat de la muncă și mergi să-mi iau un redbul și ceva și ma duc acasă

| Decuandrei1999 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Dă-mi Facebook-ul tău să-ți trimit cerere dacă vrei

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Decuandrei1999):

Nu am așa ceva eu nu am Facebook și dacă ești fată și te dai la mine degeaba-_- nu ai șase nici tu nici alte fete și femeie și gagici -_- nu aveți șansă nici una. inima mea deja este de muuuuuuult furată și o iubesc cu Adevărat doar pe ia atâta restul și altcineva nu există pe lumea asta pentru mine. Doar ia a existată în inima mea doar ia există in inima mea doar ia ca există în inima mea orice ar fi ia este inima mea ia este viața mea ia este sufletul meu. AAO_O inima mea aparține doar la ia atâta nimeni altcineva Niciodată.

| Decuandrei1999 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Sunt băiat.

| anonim_4396 explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

E fata 100%

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu fratele meu știu-_- da nu are șanse inima mea aparține la altcineva pentru tot deauna.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Decuandrei1999):

Îți dau Block este clar ca ești fata și vrei ceva de la mine da nu șanse eu o iubesc cu Adevărat din toată inima mea și tot sufletul meu doar pe ia atâta. AAO_O