| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Vreau ca din mai sa ma angajez. Treaba e ca singurul loc unde ma pot angaja si sa am si contract (nu la negru) avand si 17 ani este la Firma De Ecologie unde fac practica. Sunt 4 ore pe zi. Si nu am idee daca sa ma angajez acolo sau nu. Voi ce ati face?

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Stai să termin cafeaua şi de-abia apoi să ghicesc în zaţ ce faci tu acolo şi dacă merită. Dar cu siguranţă nu este singurul loc unde te poţi angaja.