| Andreeamaria05 a întrebat:

Vreau cât mai multe răspunsuri la întrebareaă asta! Voi dacă ați fi populari ca sa zic asa cum v-ati imagina sa va fie viața? De exemplu ca ați face zilnic....Am uitat sa mentionez ca in visul ala sunteti și bogați. Spuneți-mi ce mașini ați conduce ce ați mânca unde ați merge și tot ce se întâmpla in imaginația voastră când te gândești ca vei fi bogat si faimos

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca as fi popular... as face cumva sa nu mai fiu. Dar daca as fi in continuare bogat astfel incat sa imi permit orice, mi-as lua o casa undeva pe la marginea unui oras, intr-un loc linistit cu cativa copaci, as incerca sa investesc banii in lucruri care o sa ma ajute pe mine si pe ceilalti pe viitor. Legat de masini... nu prea as avea pretentii big grin

| Freya1 a răspuns:

Bai cred ca mi-as face cate o casuta in fiecare loc unde m-as simti ok sa merg.Mi-as cumpara cel putin un mercedes, mi-aș angaja o bucatareasa, mi-as mobila si utila casa cu bun simt dar in acelasi timp sa ma si ajute, as face cel putin un adapost pentru caini si as merge in vacante.

| SilentRain a răspuns:

Probabil ma îmbrăcăm în boschetari sa traiesc sărăcia, așa apreciez mai mult viața

| CostinAlamariu a răspuns:

Ce as face daca as fi faimos? Probabil mi-as inscena propria moarte pentru ca n-as suporta sa fiu faimos. Cea mai tampita viata pe care o poti avea. Nu te poti duce nicaieri fara sa te deranjeze cineva.
In schimb daca as fi bogat mi-as face o casa frumoasa, nu un palat sau ceva de genul, doar o casa cu o gradina foarte faina si mi-as cumpara o biblioteca plina de carti fiindca imi place sa citesc lol.
Si in rest as duce o viata linistita. Nu imi trebuie mie masini si mai stiu eu ce grozavii. Probabil mi-as folosi toti banii ca sa infiintez o organizatie care sa promoveze arta si filozofia in Romania, sa stiu ca fiecare român are acces la educatie de calitate in arta si filozofie.