| huuu a întrebat:

Vreau niste bancuri tari, dar SCURTE

5 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Frizerul il intreaba pe client :
- Cum sa va tund ca sa fiti multumit?
- Gratis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Ce sint caloriile?
-Caloriile sint niste fiinte mici si rele. Atit de rele, incit intra noaptea in dulap si strimteaza hainele.
Am auzit-o azi la radio.

| Reiko a răspuns:

Intrebarea ta s-ar potrivi mai bine la trivia/amuzante. Oricum, stiu una clasica dar s-ar putea sa o stii : Doua bufnite stau pe o creanga in miezul noptii. In jurul lor este tacere deplina. De odata una dintre ele,, buhuhuuuuu", la care cealalta,, BUHUHUU PE MATA CA M-AI SPERIAT! "

| memako10 a răspuns:

3 lilieci!
primul se duce si dupa jumate de ora vine cu fata plina de sange! ceilalti il intreaba :ceai facut man>>>
vezi turma aia de acolo le-am baut tot sangele
al 2 vine cu capul plin de sange! aceaas intrebare! vezi ferma aia de vaci leeam baut tot sangele
al 3 vine pe tot corpul plin de sange ceilalti ff mirati intreaba! ba vedeti clopotul acela de acolo! da;;; eu nu l-am vz si am intrat in el

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru memako10):

Invata gramatica frate.