| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

Vreau parerea voastra sincera despre trupa Black Veil Brides happy
in Romania cel putin, am vazut foarte mult hate asupra acestei trupe si nu inteleg de ce
e trupa mea preferata, si nu mi-e rusine sa recunosc :\ adica suna genial, cel putin ultimele melodii sunt suuper
daca nu va plac, care sunt motivele?
intreb din pura curiozitate si din plictiseala, astept pareri

1 răspuns:
| VictorFenrir a răspuns:

Pentru ca sunt niste bullshit-uri de la muzica pe care o ragaie pana la aspectul lor de maimutoi, se dau mari vedete rock dar ce canta ei nu se poate numi rock.Lumea neinformata despre rock si metal poate o sa-i vada pe astia si o sa zica ca rock-ul inseamna stupizenie si gay-zme ca aia