| dOody a întrebat:

Vreau sa aflu cat mai multe despre zodia pestilor! Cine ma poate ajuta? Dau Fundoi:X

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Zodia pesti e cea mai romantica si mai sensibila zodie.Sincer si afectuos, e uneori rezervat, iar alteori devine agresiv, ca o compensare a perioadelor sale lungi de recluziune. Are putini prieteni, dar buni si apropiati. În general nu e prea atras de sport, caci firea sa molatica, înceata e în profund dezacord cu natura competitiva a acestui tip de activitate.Sunt foarte intuitivi si acest lucru îi ajuta enorm în actiunile lor, din care vor obtine în acest fel ceea ce doresc. Sunt inclinati spre lenevie si confort
Stiu toate acestea pentru ca si eu sunt zodia pesti, fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa caut chiar eu