| DracoMalfoy a întrebat:

Vreau sa cunosc macar cateva persoane pasionate de istorie, in general de cea a Romei Antice si Grecia. Imi place foarte mult istoria si in general imi face placere sa discut despre asta, dar nu prea mai sunt oameni interesati de astfel de subiecte in ziua de azi chatterbox...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eram..adica am luat si premiu pe judet.dar in ultimul timp nu prea ma mai pasioneaza pentru ca am ales realul nu umanul.