| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau o comanda la care merge doar plata cu cardul, e surpriza pentru 8 martie și nu am de unde sa fac rost de card, tata e plecat si nu vreau sa îl rețin iar la mama nu știu dacă voi putea pentru ca știu ca după ce plasez o comanda cu cardul primește notificare pe telefon sau ceva de genu (mi-a plasat acum ceva timp tata o comanda cu cardul și a primit notificare) dar nu știu ce fel de notificare, adică doar ca treaba a mers bine gen comanda a fost plasata fără probleme sau ceva de genu sau arata și produsul comandat?

Dacă dau comanda de pe cardul mamei nu trebuie sa vadă ce am comandat, app, dacă ma lasă să dau comanda de pe cardul ei ii dau banii Cash de la mine în caz ca va întrebați.

Pot da comanda fără cu ușurință pentru ca nu ii va arata ce am comandat?

1 răspuns:
| NunuNini a răspuns:

Primeste notificare ca s-a facut o plata din contul ei, in valoare de... catre firma XXX, etc.