| unicka a întrebat:

Vreau sa dau si eu o fundita dar nu am nici o intrebare la care sa astept un raspuns voi da totusi celui sau celei care imi spune ceva, nu stiu... orice...

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Buna, pai vreau sa-ti spun ca astazi in Moldova ( tara unde locuiesc ) este Ziua limbii romine. si pe data de 27 august a fost Ziua independentii. Astazi toti moldovenii (pai bine aproape toti merg in centru pina noaptea sa se distreze.
numai bine! sper ca nu te-am plictisit :d

4 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Buna happy ceva, orice thinkinghee hee
poii cati ani ai? de unde esti? sper sa ne intelegem happy
Pa, pa happy

| izabelageorgiana a răspuns:

Buna se apropie halloweenul si planuiesc o super petrecere. Stau langa o padure care se presupune a fi bantuita deci o sa-i sperii de moarte pe toti, mai ales dupa vreo cateva filme horror si dupa o blimbare la o casa din apropiere unde s-a spanzurat unul. Sper ca nu te-am plictisit. Funda?

| Teresa a răspuns:

Orice laughing
ce faci?

| lucian_9242 a răspuns:

Buna. ce faci? cati ani ai? de unde esti? ce iti place sa faci cel mai mult? vreau si eu o poza cu tine? nu-i asa ca sunt cam tupesit?big grin glumesctongue