| bybyandrutza a întrebat:

Vreau sa descarc si eu melodii si nu stiu cum-ofer funda

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Personal, majoritatea melodiilor le descarc cu ajutorul unui program "Ares". Este foarte bun având în vedere că este free. Nu obişnuiesc să downloadez melodii de pe net, pentru că au o mulţime de viruşi şi trebuie să aştept şi o grămadă ca să se descarce. La Ares, scriu melodia de care am nevoie, apăs pe search, după care dau dublu click, aştept 2-3 minute şi gata melodia!
Dacă doreşti să descarci programul :
http://ares.en.softonic.com/
Baftă! Audiţie plăcută!

| Dragutza12345678 a răspuns:

Daca vrei sa descarci melodii pe care sa le ai pe calc. de pe net.