| andreeutza_8900 a întrebat:

Vreau sa devin expert TPU, dar nu stiu cum.imi puteti spune? mersi

6 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Trebuie sa ai peste 200 de funte raspunde corect si apropo si eu vreau asa ca FUNTA

| gabriela a răspuns:

Sa fi expert este doar simbolic, doreste-ti sa ajuti pe cati mai multi...sufleteste va valora mai mult decat titlul simbolic de expert. Va veni apoi si aprecierea care se rasplateste cu titlul simbolic de " expert"! Succes!

| Mjdolhfi a răspuns:

laughingRaluca alege expertul. Tu trebuie sa raspunzi la multe intrebari, dar acele raspunsuri sa fie de ajutor si bunehappy. Bafta.

| ELD a răspuns:

Trebuie sa ai multe fundite si multe raspunsuri bune happy

| SatanaInIzmene a răspuns:

Greu, greu. Dar te pot face membru permanent in regatul meu big grin Ce zici?

| andreeutza_8900 explică:

Ce vrei sa spui satanainizmene? ce regat?