| mentholinks a întrebat:

Vreau sa fac un site asemanator cu TPU doar ca fara cenzura si moderatori fiindca tocmai mi-au fost refuzate pe nedrept 2 intrebari. Ce credeti, va avea succes site-ul?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

NIcidecum. Fara reguli va fi doar anarhie.

| RAY a răspuns:

Fara cenzura si moderatori =ar fi anarhie totala, omul nu poate exista fara frica, ceea ce iti doresti este nebunie totala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu va avea. S-a format aici o comunitate, ne-am luat unii dupa altii. Daca deschizi un site similar, nu o sa treaca nimeni pe el, iar public nou nu o sa aduni, ca internautii stau acum pe Facebook, nu mai navigheaza pe site-uri si forumuri.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce fel de intrebari ti-au fost refuzate?
Nu cred ca va avea succes! Fara reguli va fi haos

| SilentRain a răspuns:

Mistoo,să mă anunți când e gata site-ul tau, o sa vin sa fac spam mu-haha

| ForeverAlone97 a răspuns:

Și mie mi-au refuzate pe nedrept nu 2, ci 3 întrebări(dintre care 2 șterse). Probabil că amândoi avem dușmani aici pe site care ne raportează postările.

| gogu220 a răspuns:

Cu ceva timp în urmă navigam pe un site unde se foloseau foarte multe injurii, întrebările erau ala-ndala, puteai da replica unuia care răspunsese deja la întrebarea principală şi se suprapuneau, deci o harababura totală. De aceea am renunţat la acel site.
E posibil să aiba succes situl tău, dar să ştii că necesită un volum destul de mare de muncă şi destul de mult timp.
Eu aş propune să ne găndim cum să dezvoltam mai mult acest site, şi chiar am unele idei dar nu ştiu cum să le adresez administratirilor.
Cât despre ştergerea unor întrebări e adevărat că este frustrant, dar poate conţineau cuvinte neadecvate.

| Csander a răspuns:

La ce anume te va ajuta pe tine, personal, daca ai deschide unul de genul? Fara cenzura si fara moderatori, ar lua-o razna urangutanii pe acolo.