| EcoHash a întrebat:

Vreau sa fac un site/blog pe care sa postez in mare parte videoclipuri. Vreau sa fie gratuit, sunt in perioada in care nu pot sta sa platesc webhostinguri. Ce site-uri imi recomandati.
P.S: Inafara de ucoz si blogspot. Pe blogspot trebuie sa pun nume la site de 100 de litere ca sa mearga ca toate sunt luate am incercat sa pun si numele meu si era luat :-s.

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Incearca wordpress.com. Ghinion de nesansa, toate cele uzuale, scurte, foarte des intalnite sunt luate. Peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci un canal pe YouTube.
Plus ca tocmai mi-am facut pe blogspot un blog care se cheama EcoHash2013, asa ca nu-i chiar asa cum zici tu.

| EcoHash explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la numele meu, nu la EcoHash. Am incercat cu numele meu : numeprenume nu a mers, am incercat prenumenume la fel nu a mers happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EcoHash):

Aha. Oricum, ideea e ca nu iti trebuie 100 de litere.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro tocmai pentru modulul Video pe care-l are;)

| GabyB94 a răspuns:

Vezi pe webnode.ro - poti sa postezi usor de pe YouTube sau Vimeo si daca ai surse externe pentru video nu ocupi mult spatiu.