| Katherineeeeee a întrebat:

Vreau sa fiu si eu admin la o pagina de facebook sa adaug poze si statusuri si de toate...big grin Cine ma adauga? dau fundalove struck (minim 100 like big grin)

3 răspunsuri:
| Andrada666 a răspuns:

Eu am nevoie de o admina. Daca vrei cauta-ma pe id-ul dincolodenori. offpage.

| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

Pai a eu dar am cu only for girls stiu ca nu este chiar ce ai cerut acum poate fi a ta pentru ca mie nu imi mai trebuie nu este asa de populara are 28 de likeuri daca doresti contacteaza-ma pe id alicebaloi