| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa fug 1 kilometru, cum incep?

37 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la 0.

| cristi202 a răspuns:

Orice calatorie de 1000 de km incepe cu primul pas, zice un proverb chinez. Si o alergare de 1 km, la fel.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu începutul. Îți cumperi o pereche de adidași, care nu te strâng. : ))

| T0T a răspuns:

Alergând.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

0-0 cu Zorya? Vai de Murila...

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

2-0, ce vorbești? A fost meci ușor, l-au tratat lejer.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cu alde Zorya sa fii in prag de egal? Noi am luat grupa,, voi cu alde Fener si Feynoord n-ati castigat grupa. Noi picam ori cu Bayern, ori cu Real. Cu Real ar fi mai accesibil/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Si Roma a facut egal cu Astra, daca n-ai motivatie...nu poti sa spui ca nu exista valoare.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

United e mediocra de cand a plecat SAF! Nu ii mai cautati scuze, au fost mari 20 de ani, iar din 2013 e scufundata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, dar nu poti sa ii compari cu Zorya. O sa revina in top cu Mourinho, sunt sigur de asta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

La cati bani s-au bagat,, sa nu castigi grupa cu Fener si Feynoord mi se pare penibil!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Gandeste-te cati bani au intrat. Nu uita ca SFA cand a ajuns in EL a zis ca pentru el e o umilinta. Ti se pare EL competitie de Mourinho sau de o echipa precum Manchester United?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E singura sansa pentru a mai prinde Yawnited ceva anul asta,, prin castigarea Uel, pentru a ajunge direct in grupele UCL,, erau alte vremuri cand dicta legea in fotbal SAF. Murila e un penibil, oricum/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ti se pare ca se grabeste? De abia de sezonul urmator o sa vrea titlul / grupele UCL.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa sparga sezonul viitor inca 200 de coco si tot degeaba.
Pacaliciul asta nu ii sta nici macar la degetul mic lui SAF,, dar nici Guardiola, astia-s antrenori? Mourinho pe langa Pepito a mai antrenat Porto, o echipa pe care a construit-o din pepiniera ei,, dar cheliosul ciorditor a antrenat doar echipe gata facute si a reusit sa le strice,, cel putin pe Bayern a facut-o de comanda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici Inter nu a avut rezultate fara el. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dominau campionatul intern, dar pe plan extern nu reuseau nimic. In plus, a adus ultimul titlu Realului, titluri cu Chelsea, nu e asa usor. Guardiola intr-adevar, n-a reusit nimic ca antrenor, a antrenat mereu cele mai bune echipe din lume, nu stiu de ce e atat de dorit.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Interul e o echipa interesanta,, a avut o generatie frumoasa pana la venirea lui Mourinho, luase tripla istorica pe atunci. Acum se zbate in mediocritate,, poate chinezii va salveaza, tare as vrea sa fie salvata si Milanul tot de chinezi/
Apropo:Comeback-ul istoric pe Meazza ti-l amintesti? Inter-Arsenal 1-5!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Titlul ala din 2015 a fost o mizerie mult prea mare,, juca Chelsea sub comanda lui Murila atat de italineste si atat de inestetic incat imi era sila de echipa asta,, oricum imi e sila, dar jocul imi accentua dispretul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai si Atletico cum joaca? Depinde si ce lot ai, ai vazut United - Liverpool sezonul asta? A fost exact ca un derby din Serie A. happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Este exact motivul pentru care o nu critic pe Atletico,, ce a facut Grande Simeone din echipa aia, a dus-o la rang de arta! A cocosat Realul si Barca si le-a suflat titlul. Multi o critica pe Atletico pentru simplul fapt ca se apara,, daca Simeone avea lotul lu' Bayern/Real, nu il mai batea nimeni niciodata si avea golaveraj astronomic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Exact asta joaca si Mourinho, pe el de ce il crtici?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

El are resurse la United, asta este si chestia.
Pe personajul asta nu pot sa-l suport, sunt motive ce tine de rivalitate si de orgolii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta e ceva gen Sumudica si Steaualaughing). Pai tie nu-ti place nici Wenger, ce motive ai sa nu-ti placa Mourinho?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe W0nger nu-l suport chiar deloc,, il sufar pe Murila mai mult decat pe bosorogul ala expirat! Cum sa-l mai sufar pe W0nger dupa ce mi-a mancat sanatatea atatia ani de zile? Ai cuvantul meu de onoare ca-l respectam cat traiam daca se retrageam in 2014 dupa ce lu a Fa Cup, dar a ales sa ramana pentru a baga Arsenal de tot in anonimat.
Nu uit multe spurcatenii facute de el,, Henry, Van Persie si multi au plecat din cauza lui,, multe perioade de mercato esuate si multe altele, astea toate doar din cauza lui, l-a alungat pe The King a 2-a oara de la echipa si lista continua! Din cauza lui, Van Persie a devenit un tradator...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Fara el, pentru mine n-ar mai avea acelasi farmec Premier League.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara W0nger si Kroenke,, Arsenalul ar fi cu totul alta echipa, o echipa de care oricine s-ar teme! Picam acum cu Bayern sau Real,, sa vina Bavaria sau Realu', de la egal la egal ne batem cu gigantii astia!

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Prima miscare: te ridici din fata computerului.
Ai grija ca 1 km alergat pe frigul asta te doteaza cu o pneomonie.

| ălkjmhgf a răspuns:

Cu încredere.

| Aika十六 a răspuns:

Cu picioarele.

| MariaDN2002 a răspuns:

Prima dată incepi incet, alergi mai incet si te concentrezi pe la final, dând tot ceea ce potiwinking

| Dumitrescu_Emanuel_1974 a răspuns:

Sa mergi

| Tanasiri a răspuns:

Depinde,sunt 2 variante. ambele la alegerea ta : începi cu piciorul stâng sau cu cel drept! Nu are importantă laughing))

| xttrust a răspuns:

Încrezător, fără nici o reținere. Pe urmă mai fugi unu, ca să ajungi înapoi ))))

| Tikanis a răspuns:

Orice lucru bine făcut începe cu o pauză. Nu amâna pe mâine ce poţi să amâni la fel de bine pe poimâine.