| AdrianVoicu a întrebat:

Vreau sa ies in oras și nu am bani, am amanetat deja televiorul laughing
Deeeeci, cum sa fac rost de un milion?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa ieftin e orasul tau? uni sprag banca doar ca sa iasa din casa afara, plimbate in oras ca e sanatos pentru minte si fizic

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ia un mp3 si asculta un curs de lb germana de exemplu daca te plictisesti

| AdrianVoicu explică (pentru RAY):

E ora 23:49 daca ma prind iar hingheri? Și da eu știu sa ma distrez și cu 5 lei in buzunar (și alea găurite de i-mi curg bani pe jos ) laughing

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Las ca nu-i nimic ca le musti rau de tot doar esti un lup nocturn

| AdrianVoicu explică (pentru RAY):

Mai degraba maidanez fără dinți in gura laughing)

| AdrianVoicu explică (pentru RAY):

Wtf laughing Fix de aia nu mai cerșesc pe la biserici

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

E nu vorbi asa isi pot deveni peste si impartim banii in mod egal, eu isi caut tu o faci

| mentholinks a răspuns:

Imprumuta de la cineva.

| AdrianVoicu explică (pentru mentholinks):

Stai sa imi întreb prieteni imaginari poate ma rezolva ei laughing
Nu am pe nimeni doar telefonul și canapeaua pe care trebuie sa o vând laughing

| mentholinks a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Si apoi dormi pe telefon?

| Dismally a răspuns:

Amaneteaza si canapeaua de pe care te uitai la tv laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci ce face si restul planetei cand vrea bani, mergi la munca.

| Yasmin875 a răspuns:

Îmi pare foarte rău pentru tine.Tu nu muncești nicăieri? Nu ai salariu?sad

| Kogaion a răspuns:

Te duci la munca.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Esti tanar si sarac, munca ti-e aliat!

| MedionTcO a răspuns:

Vinde telefonul laughing

| AdrianVoicu explică (pentru MedionTcO):

Mai bine ma împușc in cap, e singurul meu prieten avem o relație seriosa

| MedionTcO a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Sa stii ca se fac bani si din trafic de carne vie laughing)

| AdrianVoicu explică (pentru MedionTcO):

laughing Am mai încercat sa vând pui de rață da știi, e greu cu anaf-ul și tenișii mei nu vor sa fuga mai mult de 2-3 metrii

| MedionTcO a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Da si tu up-grade la teniisi laughing) Stii de unde pot cumpara o geanta de 2x1? laughing

| AdrianVoicu explică (pentru MedionTcO):

O sa imi pun țevi de aluminiu la tenesi laughing
https://goo.gl/images/Jg455x

| Adiq a răspuns:

Mergi la munca.

| AdrianVoicu explică (pentru Adiq):

Am deja un loc de munca, dar pana la salariu mai sunt o grămadă de zile

| Corneanu_Iulian_1959 a răspuns:

Mai redu din poftele astea. Și ia-ți un job, o să-ți prindă bine la bătrânețe.